Transparantie
ANBI-gegevens diaconie
De diaconie van onze gemeente is een eigen Algemeen Nut Beogende Instelling, met een eigen fiscaal nummer en een eigen verantwoording. Op deze pagina staat alles wat daarvoor openbaar moet zijn.
Algemene gegevens
| Naam ANBI | Diaconie Hervormde Gemeente Westerhaar |
|---|---|
| RSIN / fiscaal nummer | 824106325 |
| KvK-nummer | 76383032 |
| Adres | Hoofdweg 166, 7676 AK Westerhaar |
| diaconie@hervormdwesterhaar.nl | |
| Website | hervormdwesterhaar.nl |
| Kerkprovincie | Overijssel & Flevoland |
| Classis | Almelo |
| Ring | Almelo |
| Registratienummer Protestantse Kerk | 58136 |
| Aantal wijkdiaconieën | 0 |
| Aantal diaconale predikanten | 0 |
| Omvang van de gemeente | Klein |
De Protestantse Kerk heeft van de Belastingdienst een groepsbeschikking ANBI gekregen.
Dat wil zeggen dat de afzonderlijke gemeenten, diaconieën en andere instellingen die tot dit kerkgenootschap behoren, zijn aangewezen als ANBI — en dus ook de diaconie van de Hervormde Gemeente Westerhaar.
Grondslag
De diaconie van de Hervormde Gemeente Westerhaar behoort tot de Protestantse Kerk in Nederland.
De diaconie is een zelfstandig onderdeel als bedoeld in artikel 2 boek 2 Burgerlijk Wetboek en bezit rechtspersoonlijkheid. Zij heeft een eigen verantwoording, ingevolge ordinantie 15 artikel 20 van de kerkorde.
Bestuur
Het bestuur van de diaconie berust bij het college van diakenen. De diakenen worden gekozen door en uit de leden van de gemeente en zijn lid van de kerkenraad. De kerkenraad is eindverantwoordelijk: hij stelt onder meer de begroting en de jaarrekening van de diaconie vast.
| Gerlinde Klein Kromhof | Penningmeester |
|---|---|
| Erik Aman | Diaken |
| Tine Bove | Diaken |
| Angela van Braam | Diaken |
| Henk Scholten | Diaken |
| Bertil Wessels | Diaken |
| Jan Lubbers | Diaken |
Doelstelling
De diaconie helpt mensen in nood, dichtbij en ver weg. Christus kwam om te dienen; die les is de bron waaruit het diaconaat ontspringt. De taken van de diaconie zijn:
- de zorg voor de algemene diaconale belangen van de gemeente;
- het behartigen van onderling dienstbetoon;
- het verlenen van bijstand, verzorging of bescherming aan hen die dat uit diaconaal oogpunt behoeven;
- het bijeenbrengen van de benodigde gelden voor het diaconaat in binnen- en buitenland.
Meer over het werk van de diaconie staat op de pagina Diaconie.
Beleidsplan
Het diaconale beleid maakt deel uit van het beleidsplan 2023–2027 van de gemeente. Dat is hieronder te downloaden; een samenvatting staat op de pagina Beleidsplan.
Beloningsbeleid
De beloning van de predikant is geregeld in de Generale regeling rechtspositie predikanten.
De beloning van de overige medewerkers in loondienst, zoals kerkelijk werkers en kosters, is geregeld in de Arbeidsvoorwaardenregeling Protestantse Kerk in Nederland.
Leden van kerkenraden, colleges en commissies ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden. Alleen werkelijk gemaakte onkosten kunnen worden vergoed.
Verslag van activiteiten
De diaconie ondersteunt gemeenteleden en dorpsgenoten die hulp nodig hebben, geeft bijdragen aan plaatselijke diaconale projecten en draagt collecten en giften af aan doelen in binnen- en buitenland. Daarnaast beheert de diaconie de rekening van de jeugdraad.
Het college van diakenen legt jaarlijks via de jaarrekening rekening en verantwoording af aan de kerkenraad.
Voorgenomen bestedingen
De verwachte bestedingen sluiten als regel nauw aan bij de rekeningen over de voorgaande jaren. In de begrotingskolom van de overzichten hieronder is dit cijfermatig in beeld gebracht.
Giften
Omdat de diaconie een ANBI is, is uw gift onder voorwaarden aftrekbaar voor de inkomstenbelasting.
Voor vragen kunt u terecht via diaconie@hervormdwesterhaar.nl.
De ANBI-gegevens van de gemeente zelf staan op de ANBI-pagina van de gemeente.
Financiële verantwoording
Hieronder staan de staat van baten en lasten, de balans en de ledengegevens van het college van diakenen, met telkens de begroting en de rekening van het jaar ervoor.
| Post | Begroting 2026 | Rekening 2025 | Rekening 2024 |
|---|---|---|---|
| Opbrengsten en Baten | |||
| Bijdragen van leden en anderen | 15.000 | 18.232 | 16.006 |
| Door te zenden collecten en giften | - | 0 | 0 |
| Totaal baten A | 15.000 | 18.232 | 16.006 |
| Uitgaven en Kosten | |||
| Verplichtingen/bijdragen aan andere organen | 1.500 | 1.411 | 1.410 |
| Kosten beheer, administratie en archief | 2.700 | 6.292 | 9.008 |
| Rentelasten/bankkosten | 100 | 50 | 97 |
| Diaconaal werk plaatselijk | 6.250 | 4.505 | 4.117 |
| Diaconaal werk wereldwijd | 750 | 0 | 0 |
| Afdrachten door te zenden collecten en giften | 3.700 | 1.148 | 2.421 |
| Totaal lasten A | 15.000 | 13.406 | 17.053 |
| Operationeel resultaat (A) | 0 | 4.826 | -1.047 |
| Incidentele baten en lasten | |||
| Incidentele baten | - | - | - |
| Incidentele lasten | - | - | - |
| Incidentele baten en lasten (B) | - | - | - |
| Resultaat verslagjaar (A+B) | 0 | 4.826 | -1.047 |
| Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen | |||
| Onttrekkingen bestemmingsreserves | - | - | 0 |
| Onttrekkingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsreserves | - | - | 0 |
| Toevoegingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C) | - | - | - |
| Resultaat naar Algemene reserve (D) | 0 | 4.826 | -1.047 |
Jaarrekening 2024
| Post | Begroting 2024 | Rekening 2024 | Rekening 2023 |
|---|---|---|---|
| Opbrengsten en Baten | |||
| Opbrengsten levend geld | 13.000 | 16.006 | 15.043 |
| Door te zenden collecten en giften | - | 0 | 2.133 |
| Totaal baten A | 13.000 | 16.006 | 17.176 |
| Uitgaven en Kosten | |||
| Verplichtingen/bijdragen aan andere organen | 1.200 | 1.410 | 1.319 |
| Kosten beheer, administratie en archief | 1.700 | 9.008 | 4.971 |
| Rentelasten/bankkosten | 100 | 97 | 48 |
| Diaconaal werk plaatselijk | 6.500 | 4.117 | 5.606 |
| Diaconaal werk wereldwijd | 500 | 0 | 0 |
| Afdrachten door te zenden collecten en giften | 3.000 | 2.421 | 2.133 |
| Totaal lasten A | 13.000 | 17.053 | 14.077 |
| Operationeel resultaat (A) | 0 | -1.047 | 3.099 |
| Incidentele baten en lasten | |||
| Incidentele baten | - | - | - |
| Incidentele lasten | - | - | - |
| Incidentele baten en lasten (B) | - | - | - |
| Resultaat verslagjaar (A+B) | 0 | -1.047 | 3.099 |
| Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen | |||
| Onttrekkingen bestemmingsreserves | - | - | - |
| Onttrekkingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsreserves | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C) | - | - | - |
| Resultaat naar Algemene reserve (D) | 0 | -1.047 | 3.099 |
| Post | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Activa | ||
| Geldmiddelen | 37.538 | 37.538 |
| Totaal | 37.538 | 37.538 |
| Passiva | ||
| Algemene reserve | 6.998 | 8.045 |
| Voorzieningen | 29.493 | 29.493 |
| Totaal | 36.491 | 37.538 |
| Post | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Aantal belijdende leden | 531 | 541 |
| Aantal doopleden | 642 | 657 |
| Totaal aantal leden | 1.173 | 1.198 |
| Aantal pastorale eenheden (PE) | 728 | 727 |
| Gemiddelde bijdrage per lid (=levend geld / # leden) | 14 | 13 |
| Gemiddelde bijdrage per pastorale eenheid (=levend geld / # PE) | 22 | 21 |
Jaarrekening 2023
| Post | Begroting 2023 | Rekening 2023 | Rekening 2022 |
|---|---|---|---|
| Opbrengsten en Baten | |||
| Opbrengsten levend geld | 13.000 | 15.043 | 13.057 |
| Door te zenden collecten en giften | - | 2.133 | - |
| Totaal baten A | 13.000 | 17.176 | 13.057 |
| Uitgaven en Kosten | |||
| Verplichtingen/bijdragen aan andere organen | 1.400 | 1.319 | 1.265 |
| Kosten beheer, administratie en archief | 1.850 | 4.971 | 1.570 |
| Rentelasten/bankkosten | 50 | 48 | 40 |
| Diaconaal werk plaatselijk | 6.000 | 5.606 | 6.372 |
| Diaconaal werk wereldwijd | 500 | 0 | 0 |
| Afdrachten door te zenden collecten en giften | 3.200 | 2.133 | 592 |
| Totaal lasten A | 13.000 | 14.077 | 9.839 |
| Operationeel resultaat (A) | 0 | 3.099 | 3.218 |
| Incidentele baten en lasten | |||
| Incidentele baten | - | - | - |
| Incidentele lasten | - | - | - |
| Incidentele baten en lasten (B) | - | - | - |
| Resultaat verslagjaar (A+B) | 0 | 3.099 | 3.218 |
| Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen | |||
| Onttrekkingen bestemmingsreserves | - | - | - |
| Onttrekkingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsreserves | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C) | - | - | - |
| Resultaat naar Algemene reserve (D) | 0 | 3.099 | 3.218 |
| Post | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Activa | ||
| Geldmiddelen | 37.538 | 24.548 |
| Totaal | 37.538 | 24.548 |
| Passiva | ||
| Algemene reserve | 8.045 | 4.946 |
| Voorzieningen | 29.493 | 19.601 |
| Totaal | 37.538 | 24.548 |
| Post | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Aantal belijdende leden | 541 | 549 |
| Aantal doopleden | 657 | 660 |
| Totaal aantal leden | 1.198 | 1.209 |
| Aantal pastorale eenheden (PE) | 727 | 727 |
| Gemiddelde bijdrage per lid (=levend geld / # leden) | 13 | 11 |
| Gemiddelde bijdrage per pastorale eenheid (=levend geld / # PE) | 21 | 18 |
Jaarrekening 2022
| Post | Begroting 2023 | Rekening 2022 | Rekening 2021 |
|---|---|---|---|
| Opbrengsten en Baten | |||
| Opbrengsten uit rente, dividenden en beleggingen | - | - | 0 |
| Bijdragen van leden en anderen | 13.000 | 13.057 | 10.682 |
| Totaal baten A | 13.000 | 13.057 | 10.682 |
| Uitgaven en Kosten | |||
| Verplichtingen/bijdragen aan andere organen | 1.400 | 1.265 | 1.357 |
| Kosten beheer, administratie en archief | 1.850 | 1.570 | 1.353 |
| Rentelasten/bankkosten | 50 | 40 | 40 |
| Diaconaal werk plaatselijk | 6.000 | 6.372 | 5.400 |
| Diaconaal werk wereldwijd | 500 | 0 | 0 |
| Afdrachten door te zenden collecten en giften | 3.200 | 592 | 895 |
| Totaal lasten A | 13.000 | 9.839 | 9.045 |
| Operationeel resultaat (A) | 0 | 3.218 | 1.637 |
| Incidentele baten en lasten | |||
| Incidentele baten | - | - | - |
| Incidentele lasten | - | - | - |
| Incidentele baten en lasten (B) | - | - | - |
| Resultaat verslagjaar (A+B) | 0 | 3.218 | 1.637 |
| Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen | |||
| Onttrekkingen bestemmingsreserves | - | - | - |
| Onttrekkingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsreserves | - | - | 0 |
| Toevoegingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C) | - | - | 0 |
| Resultaat naar Algemene reserve (D) | 0 | 3.218 | 1.637 |
Jaarrekening 2021
| Post | Begroting 2022 | Rekening 2021 | Rekening 2020 |
|---|---|---|---|
| Opbrengsten en Baten | |||
| Opbrengsten uit rente, dividenden en beleggingen | 0 | 0 | 1 |
| Bijdragen van leden en anderen | 13.000 | 10.682 | 9.670 |
| Totaal baten A | 13.000 | 10.682 | 9.671 |
| Uitgaven en Kosten | |||
| Verplichtingen/bijdragen aan andere organen | 1.950 | 1.357 | 2.007 |
| Kosten beheer, administratie en archief | 1.300 | 1.353 | 1.757 |
| Rentelasten/bankkosten | 50 | 40 | 30 |
| Diaconaal werk plaatselijk | 6.000 | 5.400 | 5.500 |
| Diaconaal werk wereldwijd | 500 | 0 | 182 |
| Afdrachten door te zenden collecten en giften | 3.200 | 895 | 750 |
| Totaal lasten A | 13.000 | 9.045 | 10.226 |
| Operationeel resultaat (A) | 0 | 1.637 | -555 |
| Incidentele baten en lasten | |||
| Incidentele baten | - | - | - |
| Incidentele lasten | - | - | - |
| Incidentele baten en lasten (B) | - | - | - |
| Resultaat verslagjaar (A+B) | 0 | 1.637 | -555 |
| Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen | |||
| Onttrekkingen bestemmingsreserves | - | - | 0 |
| Onttrekkingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Toevoegingen bestemmingsreserves | - | 0 | 0 |
| Toevoegingen bestemmingsfondsen | - | - | - |
| Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C) | - | 0 | 0 |
| Resultaat naar Algemene reserve (D) | 0 | 1.637 | -555 |
Rekeningnummers
Diaconale hulp dichtbij en ver weg, en het werelddiaconaat
t.n.v. Diaconie Hervormde Gemeente Westerhaar
Jeugdwerk, clubs en jongerenactiviteiten
t.n.v. Diaconie Hervormde Gemeente Westerhaar inz. Jeugdraad